Arbetsledningen på Drott Company

Söker du en specifik person hos oss? För att göra det enklare för dig, finner du kontaktuppgifter till de flesta i vår ledning med en kort beskrivning av deras yrkesroll.
Vi ser framemot att höra av dig!

Owe Frödin

Ibo Baker

Schalom Amini

Schalom Amini
Områdeschef Söder
Schalom.amini@drottcompany.se
Mobil. 076-8902714
Tel:08-1200 2100

Linda Frödin

Drott Hemservice – Kalmar Län
Drott Lantgård – Kalmar – Nybro
linda.frodin@drottcompany.se
Mobil: 073-722 01 23
Tel: 08-1200 2100

Viktor Teodorescu

Arbetsledare / Drott Hemservice – Stockholm
viktor.teodorescu@drottcompany.se
Mobil: 070-44 555 93
Tel: 08-1200 2100

Göran Hjortman

Ekonomi, Bokföring & Lön
goran.hjortman@drottcompany.se
Mobil: 070-204 93 68
Tel: 08-1200 2100

Regina Maksimova

Områdeschef – Västerås / Drott Hemservice
Regina.maksimova@drottcompany.se
Mobil: 070-499 51 34
Tel: 08-1200 2100

Nian Osman

Anna Koziatek

Områdeschef Norra
Anna@drottcompany.se
Mobil: 076-5680342
Tel: 08-1200 2100

Pernilla Mattsson

Inga-Lill Noren Fousing

Administratör/Ordermottagare
inga-lill.noren@drottcompany.se
Mobil: 072-986 89 20
Tel: 08-1200 2100

Sara Johansson

Teamledare – Västerås / Drott Hemservice
sara.johansson@drottcompany.se
Mobil: 076-058 37 58
Tel: 08-1200 2100

Joni Matias

Fönsterputs, säljare
Joni.matias@drottcompany.se
Mobil: 073-5296835
Tel: 08-1200 2100